» Regulamin

Promocje

RAVEN / ZNIKANIE MONETY

RAVEN / ZNIKANIE MONETY119,00 zł89,00 zł

Dziurawa karta

Dziurawa karta94,90 zł99,00 zł

Flare

Flare129,90 zł49,90 zł

M3NTALISM

M3NTALISM249,00 zł89,00 zł

Magiczna nakrętka

Magiczna nakrętka189,00 zł99,00 zł

Waluta

Kontakt

  • E-mail:kontakt@x-iluzja.pl
  • Godziny działania sklepuSklep czynny 24 h kontakt od godzniny 9-15 pon-pt.

Kategorie aktualności

Ankieta

Jakie efekty chciałbyś zobaczyć w sklepie ?

  • Rekwizyty iluzji scenicznej
  • Rekwizyty iluzji close up
  • Więcej rodzajów kart do gry
  • Tanie efekty do natychmiastowego pobrania na dysk
  • Drogie duże iluzje

Opinia o produkcie

Laska jest super. Dzis ja dostalem, i od razu postanowilem napisac recenzje. Polecam w 100%. By opanowac prosty efekt wystarczy kilka godzin treningu.
Ocena produktu 5/5

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Regulamin


Regulamin sklepu

1. Sklep postara się jak najszybciej dostarczyć produkt do Ciebie, po potwierdzeniu dostępności produktów o statusie zamówienia będziesz informowany  przez system sklepu który będzie wysyłał informację czy zamówienie zostało wysłane , czy też jest realizowane.

2. Sklep X-iluzja.pl zastrzega sobie prawo do odstąpienia od realizacji zamówień złożonych przez Klienta przyczyną może być wada produktu - nie wyślemy produktu jeśli wyda nam się wadliwy , o czym zostaniesz poinformowany drogą email

3. Jeśli stan magazynowy będzie pusty postaramy się poinformować Ciebie kiedy możesz się spodziewać dostawy  towaru.

4. Jeśli pojawią się przyczyny techniczne i twoje zamówienie nie mogłoby zostać zrealizowane postaramy się szybko naprawić problemy techniczne abyś mógł zamówić produkt na jaki czekasz. 

5. Termin realizacji zamówienia może wynosić od 3 do 14 dni roboczych, w zależności od tego czy wybrany model jest w magazynie czy musi być sprowadzony.
Termin realizacji zamówienia to czas między potwierdzeniem złożenia zamówienia, a przekazaniem towaru firmie przewozowej.

6. Jeżeli z pewnych przyczyn zrealizowanie zamówienia nie będzie możliwe, klient zostanie o tym powiadomiony pocztą elektroniczną lub pisemnie.

7. Sklep internetowy zastrzega sobie możliwość odmowy realizacji zamówienia, po weryfikacji dokonanej przez pracownika sklepu. Jeśli będziesz niepełnoletni a produkt będzie wymagał ukończonych 18 lat niestety nie będziemy mogli wysłać Tobie takiego produktu.

8.Jeśli uznamy że produkt nie jest odpowiedniej jakości postaramy się go usunąć z oferty i zaoferować Tobie lepszy produkt.

9. W razie problemów technicznych  ze swoim kontem skontaktuj się z nami abyśmy mogli je naprawić.

10. Administracja sklepu ma prawo do usunięcia konta Klienta jeśli konto okaże się kontem nieprawdziwym lub będzie utrudniać działanie sklepu.Możesz również otrzymywać również informacje handlowe dotyczące produktów które promujemy.

11. . W celu podniesienia jakości naszych usług firma zastrzega sobie prawo do weryfikacji nowych kont drogą mailową- w razie gdy weryfikacja będzie negatywna administracja usunie konto użytkownika .

13.Zawsze sprawdzaj swoj koszyk SPAM oraz ustawienia filtrow tak aby maile do Ciebie dochodzily.

14. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od momentu otrzymania przez sklep reklamowanego przedmiotu.

15. Prosimy o przemyślane zakupy.

16.  Administracja sklepu ma prawo poinformować uczestnika konkursu o przyznaniu nagrody pisemnie lub mailowo w ciągu 7 dni od daty rozstrzygnięcia konkursu.Jeżeli nie akceptujesz regulaminu zgłoś się do administracji sklepu a Twoje konto bez żadnych konsekwencji zostanie usunięte.
Przejdź do strony głównej