» Regulamin

Kontakt

  • E-mail:kontakt@x-iluzja.pl
  • Godziny działania sklepuSklep czynny 24 h kontakt od godzniny 9-15 pon-pt.

Bestsellery

Kategorie aktualności

Chmura tagów

Regulamin


Regulamin sklepu

1. Sklep postara się jak najszybciej dostarczyć produkt do Ciebie, po potwierdzeniu dostępności produktów o statusie zamówienia będziesz informowany  przez system sklepu który będzie wysyłał informację czy zamówienie zostało wysłane , czy też jest realizowane.

2. Sklep X-iluzja.pl zastrzega sobie prawo do odstąpienia od realizacji zamówień złożonych przez Klienta przyczyną może być wada produktu - nie wyślemy produktu jeśli wyda nam się wadliwy , o czym zostaniesz poinformowany drogą email

3. Jeśli stan magazynowy będzie pusty postaramy się poinformować Ciebie kiedy możesz się spodziewać dostawy  towaru.

4. Jeśli pojawią się przyczyny techniczne i twoje zamówienie nie mogłoby zostać zrealizowane postaramy się szybko naprawić problemy techniczne abyś mógł zamówić produkt na jaki czekasz. 

5. Termin realizacji zamówienia może wynosić od 3 do 14 dni roboczych, w zależności od tego czy wybrany model jest w magazynie czy musi być sprowadzony.
Termin realizacji zamówienia to czas między potwierdzeniem złożenia zamówienia, a przekazaniem towaru firmie przewozowej.

6. Jeżeli z pewnych przyczyn zrealizowanie zamówienia nie będzie możliwe, klient zostanie o tym powiadomiony pocztą elektroniczną lub pisemnie.

7. Sklep internetowy zastrzega sobie możliwość odmowy realizacji zamówienia, po weryfikacji dokonanej przez pracownika sklepu. Jeśli będziesz niepełnoletni a produkt będzie wymagał ukończonych 18 lat niestety nie będziemy mogli wysłać Tobie takiego produktu.

8.Jeśli uznamy że produkt nie jest odpowiedniej jakości postaramy się go usunąć z oferty i zaoferować Tobie lepszy produkt.

9. W razie problemów technicznych  ze swoim kontem skontaktuj się z nami abyśmy mogli je naprawić.

10. Administracja sklepu ma prawo do usunięcia konta Klienta jeśli konto okaże się kontem nieprawdziwym lub będzie utrudniać działanie sklepu.Możesz również otrzymywać również informacje handlowe dotyczące produktów które promujemy.

11. . W celu podniesienia jakości naszych usług firma zastrzega sobie prawo do weryfikacji nowych kont drogą mailową- w razie gdy weryfikacja będzie negatywna administracja usunie konto użytkownika .

13.Zawsze sprawdzaj swoj koszyk SPAM oraz ustawienia filtrow tak aby maile do Ciebie dochodzily.

14. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od momentu otrzymania przez sklep reklamowanego przedmiotu.

15. Prosimy o przemyślane zakupy.

16.  Administracja sklepu ma prawo poinformować uczestnika konkursu o przyznaniu nagrody pisemnie lub mailowo w ciągu 7 dni od daty rozstrzygnięcia konkursu.

W związku z rozpoczęciem stosowania z dniem 25 maja 2018 roku rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych i uchylenia dyrektywy 95/46/WE, (dalej zwanym „RODO”),  pod firmą Itsale Lidia Szumlas Borkowo 10/2 z siedzibą w Inowrocławiu  informuje, że od dnia 25 maja 2018 roku będą Pani/Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych przez firme.

Jednocześnie na podstawie art. 13 RODO informujemy, że od dnia 25 maja 2018 roku aktywne będą poniższe informacje:
1.Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Stratton   Srednia 12/3  88-100 Inowrocław nip5562634540 REGON 340337963
2. Firma wyznaczyła osobę do kontaktu w sprawie swoich danych osobowych pod adresem email kontakt@x-iluzja.pl
3.Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu: świadczenia usług drogą elektroniczną,w celu kierowania informacji marketingowych takich jak aktualne promocje,nowości i informacje handlowe,w celach analityki i statystyki,w celach ochrony uzasadnionego interesu firmy.
4.Odbiorcami danych mogą być:
Dostawcy systemów dla naszej spółki takich jak hostingi,obsługa informatyczna firm oraz dostawcy produktów it w których konieczny jest umożliwienie dostępu do wglądu w system it naszej firmy,operatorzy pocztowi i kurierzy firm wysyłkowych,operatorzy płatności i banki ,organy upoważnione ustawowo do wglądu w Pani/Pana dane.
5.Firma nie będzie udostępniać danych osobom trzecim.
6.Podanie danych osobowych jest dobrowolne, w dowolnym momencie może je Pani/Pan edytować mieć do nich wgląd lub je usunąć lub poprosić o ich edycje lub usunięcie.
7.Konsument ma prawo do odstąpienia od umowy z w czasie określanym ustawowo 14 dni.
Jeżeli nie akceptujesz regulaminu zgłoś się do administracji sklepu a Twoje konto bez żadnych konsekwencji zostanie usunięte.
Przejdź do strony głównej